~emlakbul

SWiSH Movie - Movie1.swi - www.swishzone.com

-
 
   2004 yılında web tasarım sektörüne giriş yapan KILIÇARSLAN TASARIM, kısa zamanda büyük mesafeler almıştır. Müşteri hizmetini ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutan KILIÇARSLAN TASARIM geleceğe emin adımlarla yürümekte ve web tasarım sektöründe bilinen bir firma olabilmek için sağlam adımlarla yol almaktadır.
 
   Yaptığı işlerde titizlik ile kaliteye önem veren KILIÇARSLAN TASARIM bünyesinde 3 personel bulunmaktadır. KILIÇARSLAN TASARIM Php, Cgi, Perl, Asp, Html gibi programlama dilleri, Photoshop ve Frontpage gibi görsel özellikteki programlar üzerinde çalışmaktadır. Kılıçarslan Web Tasarım sektöründe öncü bir kurum olmak için güvenilirlik ilkesi üzerine görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.
 
   Web Hosting sektöründe ucuz ücrete kaliteli host anlayışıyla hareket eden KILIÇARSLAN TASARIM pek çok firmayla çalışmaktadır. Yurtiçinde güvenilir kuruluşlar ile çalışan Kılıçarslan Tasarım müşterilerinin hosting ihtiyaçlarına sorunsuz olarak yanıt vermektedir.
 
   Piyasaya ilk çıktığı günden beri en çok güvenilir bir kuruluş ibaresine sahip olmak için çaba sarfeden KILIÇARSLAN TASARIM kısa zamanda tanınarak referanslarını bir bir arttırmaya devam etmektedir.
 
   Kılıçarslan Tasarım günümüzde teknolojiyi iyi kullanarak rakiplerinin önüne geçmeyi, sorun yaşatmadan gereksiz iş kaybının ve motivasyon bozukluğunun engellenmesi için çalışmaktadır.
 
   Kılıçarslan Tasarım, gün içinde etkin desteği, esnek ücretleri ve uygun koşulları ile Web Tasarım sektöründe ileriye doğru yol almaya devam etmektedir.
 
   Misyonumuz; hizmette güven, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve müşteri isteklerine odaklı çözümlere önem veren, sektöründe ilerici bir kurum olmaktır.
 
   Vizyonumuz; Yeniliklere her zaman açık, yeni müşteri kazanmak için müşterinin hizmetine giden, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektöründe öncü olan bir kurum olmaktır.
 
 
 2004 - 2010 ® Kılıçarslan Tasarım -
-
 info@kilicarslantasarim.com  | +90 (216) 481 84 27  |  Her hakkı saklıdır.

Kullanım Sözleşmesi  |  Gizlilik Politikası  |  Güvenlik Politikası

Kılıçarslan Tasarım bir KILIÇARSLAN MEDYA kuruluşudur.